Главная Ставки Ставки Париматч Туреччина - Україна: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Туреччина - Україна: відеопрогноз Роберто Моралеса

2362

Туреччина - Україна: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні товариського матчу між національними збірними Туреччини та України відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

У турків достатньо індивідуалістична команда, я не побачив у них якісної командной гри. Але величезна вірогідність того, що дома вони нашим заб'ють принаймні один гол. У збірної України з'явився фактор розгромної поразки від Словаччини. Сама поразка нічого не варта, але 1:4 - то забагато. Це буде муляти Шевченка, він буде налаштовувати футболістів на якісний футбол. Тому і гол України в цьому поєдинку слід очікувати - тож моя основна ставка: "Обидві заб'ють".

Товариський матч між національними збірними Туреччини та України відбудеться у Анталії на стадіоні "Анталія" 20 листопада о 19:30 за київським часом.

Ставка матчу
Товариські матчі20.11.18 19:30
ТуреччинаТуреччина - Україна: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - УкраїнаТуреччина - Україна: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 2.03
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения