Главная Ставки Ставки Париматч "Ювентус" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка
^

"Ювентус" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка

2144

"Ювентус" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу 4-го туру Ліги чемпіонів між туринським "Ювентусом" та "Манчестер Юнайтед" тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

"Ювентус" в цьому розиграші Ліги чемпіонів не пропустив поки що жодного голу - і мені здається, що наступає якраз той момент, коли туринці мають пропустити. Як не крути, "Манчестер" має у своєму складі купу зірок, багато з яких зараз у хорошій формі. Вважаючи те, наскільки високий коефіцієнт на банальний гол "Манчестера", я вважаю, що ним треба скористатися. Тож моя ставка на цей матч - "Індивідуальний тотал "МЮ" більше 0.5".

Матч 4-го туру Ліги чемпіонів між туринським "Ювентусом" та "Манчестер Юнайтед" відбудеться у Турині на стадіоні "Альянц" 7 листопада о 22:00 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів07.11.18 22:00
Ювентус Турин"Ювентус" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - Манчестер Юнайтед"Ювентус" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Індивідуальний тотал "МЮ" більше 0.5
Коефіцієнт: 1.70
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения