Главная Ставки Ставки Париматч "Львів" - "Ворскла": відеопрогноз Олександра Золотогорського
^

"Львів" - "Ворскла": відеопрогноз Олександра Золотогорського

1004

"Львів" - "Ворскла": відеопрогноз Олександра Золотогорського

Напередодні матчу 14-го туру української Прем'єр-ліги між "Львовом" та полтавською "Ворсклою" журналіст проекту FootbalHub Олександр Золотогорський дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Олександр зазначив:

"Ворскла" зараз змучена важким графіком. Є і кадрові проблеми - немає дискваліфікованого Ардіна Даллку. Але у "Львова" також є втрати: Лукас Тейлор надзвичайно важливий для команди гравець, і він не зіграє. Важко сказати, скільки буде голів, але можна точно сказати, що буде приблизно рівна боротьба. Цей матч видається мені нічийним.

Матч 14-го туру української Прем'єр-ліги між "Львовом" та полтавською "Ворсклою" відбудеться у Полтаві на стадіоні імені Бутовського 4 листопада о 17:00 за київським часом.

Ставка матчу
Прем'єр-ліга04.11.18 17:00
Львів"Львів" - "Ворскла": відеопрогноз Олександра Золотогорського - изображение 1 - Ворскла Полтава"Львів" - "Ворскла": відеопрогноз Олександра Золотогорського - изображение 2
Нічия
Коефіцієнт: 2.90
. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения