"Олімпік" - "Ворскла": відеопрогноз Романа Куплевацького
^

"Олімпік" - "Ворскла": відеопрогноз Романа Куплевацького

1086

"Олімпік" - "Ворскла": відеопрогноз Романа Куплевацького

Напередодні матчу 2-го туру української Прем'єр-ліги між донецьким "Олімпіком" та полтавською "Ворсклою" журналіст проекту FootbalHub Роман Куплевацький дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роман зазначив:

У першому турі обидві команди програли, тому хочуть набрати свої перші залікові бали. Але вони зараз знаходяться трошки на різному рівні підготовки, якості гри та майстерності. У "Олімпіка" прийшло дуже багато нових виконавців, а у "Ворскли" в той час склад зіграний. Команда Сачка готується до старту у груповому раунді Ліги Європи. Тому, незважаючи на те, що гратимуть полтавчани у гостях, вважаю, що в цьому матчі можна впевнено ставити на перемогу "Ворскли".

Матч 2-го туру української Прем'єр-ліги між донецьким "Олімпіком" та полтавською "Ворсклою" відбудеться у Києві на стадіоні "Динамо" 29 липня о 17:00 за київським часом.

Ставка матчу
Прем'єр-ліга29.07.18 17:00
Олімпік"Олімпік" - "Ворскла": відеопрогноз Романа Куплевацького - изображение 1 - Ворскла Полтава"Олімпік" - "Ворскла": відеопрогноз Романа Куплевацького - изображение 2
Перемога Ворскла Полтава
Коефіцієнт: 2.50
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме