"Юргорден" - "Маріуполь": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Юргорден" - "Маріуполь": відеопрогноз Роберто Моралеса

1899

"Юргорден" - "Маріуполь": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу другого кваліфікаційного етапу Ліги Європи між стокгольмським "Юргорденом" та "Маріуполем" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Юргорден" для нас - загадка, бо за чемпіонатом Швеції ніхто серйозно не слідкує. Але дивлячиь нарізки та моменти цієї команди, можна сказати, що атака там є і атака досить-таки непогана. Більш цікава, ніж у "Маріуполя". Тож в цьому матчі я ставлю на перемогу шведів. Більше того - варто, гадаю, поставити на те, що "Юргорден" виграє більше, ніж в один м'яч, тобто взяти господарів з форою "-1".

Перший матч другого кваліфікаційного етапу Ліги Європи між стокгольмським "Юргорденом" та "Маріуполем" відбудеться у Стокгольмі на стадіоні "Олімпійський" 26 липня о 20:00 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга Європи26.07.18 20:00
Юргорден"Юргорден" - "Маріуполь": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Маріуполь"Юргорден" - "Маріуполь": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Фора Юргорден -1
Коефіцієнт: 2.330
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме