"Аякс" - "Штурм": відеопрогноз Максима Гіленка
^

"Аякс" - "Штурм": відеопрогноз Максима Гіленка

1396

"Аякс" - "Штурм": відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні першого матчу кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між амстердамським "Аяксом" та "Штурмом" тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

Говорити про нинішній стан команд дуже важко - "Аякс" ще не грав офіційні матчі цього сезону, а "Штурм" зіграв лише у Кубку проти напіваматорів, що теж непоказово. Тому будемо орієнтуватися на сезон минулий, а в ньому амстердамці проявили себе як дуже результативна команда. "Штурм" також багато забивав, тому в цьому матчі рекомендую поставити на тотал більше 2.5. Очікую відкритого футболу!

Перший матч кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між амстердамським "Аяксом" та "Штурмом" відбудеться у Амстердамі на стадіоні "Йохан Кройф Арена" 25 липня о 21:30 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів25.07.18 21:30
Аякс Амстердам"Аякс" - "Штурм": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - Штурм Грац"Аякс" - "Штурм": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Тотал Більше 2.5
Коефіцієнт: 1.72
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме