"Динамо" - "Ворскла": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Динамо" - "Ворскла": відеопрогноз Роберто Моралеса

1961

"Динамо" - "Ворскла": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 1-го туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" та полтавською "Ворсклою" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Ворскла" - традиційно незручний суперник для киян. Але важливо пам'ятати, що ми дуже мало знаємо про команди. Проти "Ворскли" у "Динамо" буде інша мотивація та інша манера гри, ніж у Суперкубку проти "Шахтаря". Щодо самих полтавчан взагалі неможливо щось сказати, але наважусь припустити, що ця команда знайде свій шанс. Отож, я ставлю на перемогу "Динамо" і тотал більше 2.5.

Матч 1-го туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" та полтавською "Ворсклою" відбудеться у Києві на стадіоні "Олімпійський" 25 липня о 19:00 за київським часом.

Ставка матчу
Прем'єр-ліга25.07.18 19:00
Динамо Київ"Динамо" - "Ворскла": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Ворскла Полтава"Динамо" - "Ворскла": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Динамо" переможе і тотал більше 2.5
Коефіцієнт: 1.93
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме