Франція - Хорватія: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Франція - Хорватія: відеопрогноз Роберто Моралеса

3276

Франція - Хорватія: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні фіналу чемпіонату світу-2018 між національними збірними Франції та Хорватії відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Французи є фаворитами фіналу, хоч на старті я й не бачив їх в цьому статусі. Але вони змогли досить добре пройти по дистанції. Критично важливі для збірної в атаці Грізманн і Мбаппе. Стосовно Хорватії - дуже подобаються Модріч, Ракітіч, весь півзахист дуже добре відпрацьований і зібраний наставником. Їм буде важко після трьох екстратаймів, але я готовий поставити на те, що обидві команди заб'ють. Крім того, вважаю, що нас знову чекає овертайм.

Фінал чемпіонату світу-2018 між національними збірними Франції та Хорватії відбудеться у Москві на стадіоні "Лужніки" 15 липня о 18:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201815.07.18 18:00
ФранціяФранція - Хорватія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - ХорватіяФранція - Хорватія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 2.35
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме