Бельгія - Англія: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Бельгія - Англія: відеопрогноз Роберто Моралеса

2775

Бельгія - Англія: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу за третє місце на чемпіонаті світу-2018 між національними збірними Бельгії та Англії відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

У Бельгії сили та класу значно більше, ніж у нинішньої Англії. Зайвий день відпочинку? Можливо, і це зіграє, але не настільки, щоб це був величезний козир. Тут більше психологічний момент - Англію у фіналі чекали, а вона не пройшла. Ось це справжній удар по амбіціям... Тому я Бельгію вважаю фаворитом матчу. Ми не знаємо, наскільки глибокою буде ротація, але я все одно поставлю на "прохід" Бельгії. Можна ризикнути і взяти Бельгію з форою "-1", або "Бельгія переможе у першому таймі і у матчі".

Матч за третє місце на чемпіонаті світу-2018 між національними збірними Бельгії та Англії відбудеться у Санкт-Петербурзі на стадіоні "Санкт-Петербург" 14 липня о 17:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201814.07.18 17:00
БельгіяБельгія - Англія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - АнгліяБельгія - Англія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Прохід Бельгії
Коефіцієнт: 1.66
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме