Хорватія – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла
^

Хорватія – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла

1940

Хорватія – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч в рамках півфіналу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними Хорватія та Англії.

- Скажу чесно, хорвати фізично та емоційно вимотані. На плей-оф Хорватія витратила дуже багато сил. Два матчі по 120 хвилин, а потім дві серії пенальті – це вичавлює всю енергію з футболістів. Чи зможуть хорвати відновитися до середи? Відкрите питання.

Скажу, що мені дуже сподобався Модрич. Лука в додатковий час чвертьфіналу виглядав у фізичному плані дуже пристойно. Старався, брав гру на себе. Якби не було Модрича, це була б зовсім інша команда.

Англія проповзла до півфіналу. З сіткою їм пощастило. Лише з Колумбією довелося помучитися. Шведи не змогли на гідному рівні чинити опір. Абсолютно. Британці в напівтренувальному режимі обіграли скандинавів. Рахунок міг бути взагалі розгромним.

Віддаю перевагу Англії. Як мінімум тому, що до цього матчу вони зберегли більше сил і емоцій. Щоправда, не завжди це допомагає. Хорватія стабільно виступала упродовж турнірної дистанції.

Маю припущення, що основний час не визначить півфіналіста мундіалю. Хорвати вже мають позитивний досвід такого сценарію. Екстратайми та серія пенальті тричі поспіль їх не злякають, - сказав Заховайло "РБ".

Ставка матчу
ЧМ-201811.07.18 21:00
ХорватіяХорватія – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 1 - АнгліяХорватія – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 2
Нічия
Коефіцієнт: 3.10
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме