Швеція – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла
^

Швеція – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла

1870

Швеція – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла

Відомий футбольний менеджер В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч в рамках чвертьфіналу чемпіонату світу 2018 року між національними збірними Швеції та Англії.

- Одразу скажу, що в першому таймі буде нічия. Швидше за все, 0:0. Якщо голи і будуть, то вже після перерви. Наостанок ставлю на прохід Швеції. Вірю в міцніших "лісорубів". Не виключаю, що буде і серія післяматчевих пенальті.

Передбачив, що англійці змарнують безліч нагод забити у грі з колумбійцями. Тепер моментів буде обмаль. Найшла коса на камінь. Футболісти будуть головами битися заради результату.

Шведи зірок з неба не ловлять, тому поставлять не один "автобус" в обороні, а цілих два. Скандинави вміють терпіти, а щастя шукати на контратаках або після стандартних положень. Така тактика поки безвідмовно спрацьовує – скільки команд уже залишилося без чемпіонату світу через них (достатньо Італію згадати). Що б не відбулося, шведи грають за своєю схемою 4-4-2. Тільки суперник помилиться, вони готові скористатися нагодою на гол, аби остаточно закритися в обороні.

Віддаю перевагу Швеції. Не вірю в збірну Англії. Вважаю, що воротар британців – слабка ланка команди. Пікфорд виглядає не дуже переконливо. Через його помилку (потрібно було виходити з воріт під час кутового на останніх хвилинах) гра з Колумбією перейшла в овертайм. У Швеції всі вміють грати на другому поверсі, тому в повітрі будуть іскри та вогонь.

Думаю, що шведське залізо виявиться міцнішим. Загалом не чекаю побачити футбол у цьому матчі. 90 або навіть усі 120 хвилин буде боротьба за м’яч. Якщо справа дійде до серії післяматчевих пенальті, то Англія програє. З Колумбією просто пощастило, - сказав Заховайло "РБ".

Ставка матчу
ЧС-201807.07.18 17:00
ШвеціяШвеція – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 1 - АнгліяШвеція – Англія: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 2
Ставка: Перший тайм - нічия
Коефіцієнт: 1.95

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 25 $

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме