Бразилія - Бельгія: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Бразилія - Бельгія: відеопрогноз Роберто Моралеса

2651

Бразилія - Бельгія: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 між національними збірними Бразилії та Бельгії відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Зустрічаються команди, які вміють грати з м'ячем. У Бельгії взагалі на цьому мундіалі один з найкращих атакувальних потенціалів. Але все одно вона для мене не фаворит - в команди залишились проблеми в опорній зоні. Ставлю на прагматизм бразильської збірної. Мій варіант - перемога Бразилії, можливо, 2:0. Забити і спіймати на контратаці - те, що вміє Бразилія. І скоріше за все, вона не пропустить.

Матч 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 між національними збірними Бразилії та Бельгії відбудеться у Казані на стадіоні "Казань Арена" 6 липня о 21:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201806.07.18 21:00
БразиліяБразилія - Бельгія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - БельгіяБразилія - Бельгія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога - Бразилія
Коефіцієнт: 2.14
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме