Польща - Колумбія: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Польща - Колумбія: відеопрогноз Роберто Моралеса

3191

Польща - Колумбія: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Польщі та Колумбії відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Від обох команд я очікую більшого, ніж в першому турі. Вони можуть дати більше креативу, і це - найголовніше. Наскільки класно зіграє Зелінські, настільки креативною буде і Польща... Стосовно Колумбії - без Карлоса Санчеса їй буде краще, це сто відсотків. Команда як мінімум має зіграти трохи компактніше. Мої ставки? Два варіанти: нічия в одному з таймів (просто ідеальний, як на мене, варіант) і обидві заб'ють. Атаки будуть, моменти - теж.

Матч другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Польщі та Колумбії відбудеться у Казані на стадіоні "Казань Арена" 24 червня о 21:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201824.06.18 21:00
ПольщаПольща - Колумбія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - КолумбіяПольща - Колумбія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 1.92
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме