Німеччина - Швеція: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Німеччина - Швеція: відеопрогноз Роберто Моралеса

1645

Німеччина - Швеція: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Німеччини та Швеції відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Німці - це найбільша загадка. Їхній потенціал добре відомий, але є свої внутрішні колізії та проблеми. І поразка від Мексики це підтверджує. Я розраховую, що в матчі проти Швеції ми побачимо вперту боротьбу. Швеція - команда проста, але ця простота дозволяє колективу здобувати результат. Залюбки готовий взяти Швецію з форою "+1". Тотал не повинен бути дуже високим. "Менше 3.5" - це точно, "менше 2.5" - цілком можливо.

Матч другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Німеччини та Швеції відбудеться у Сочі на стадіоні "Фішт" 23 червня о 21:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201823.06.18 21:00
НімеччинаНімеччина - Швеція: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - ШвеціяНімеччина - Швеція: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Фора Швеція +1
Коефіцієнт: 2.11
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить