Данія - Австралія: відеопрогноз Максима Гіленка
^

Данія - Австралія: відеопрогноз Максима Гіленка

2171

Данія - Австралія: відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Данії та Австралії тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

Данці перемогли Перу, але ті, хто бачив ту гру, зі мною погодиться: Данія заслуговувала не на три очки, а на нуль, бо перуанці виглядали набагато краще. Австралія ж на папері - головний аутсайдер групи, але в тому й справа, що лише на папері. Вона провела дуже хороший матч проти Франції і могла розраховувати на нічию. Як на мене, дивно, що Данія вважається очевидним фаворитом. Шанси Австралії не програти в цьому матчі доволі хороші. Ставлю на Х2!

Матч другого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Данії та Австралії відбудеться у Самарі на стадіоні "Самара Арена" 21 червня о 15:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201821.06.18 15:00
ДаніяДанія - Австралія: відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - АвстраліяДанія - Австралія: відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Перемога Австралія або Нічия
Коефіцієнт: 1.94
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме