Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Максима Гіленка
^

Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Максима Гіленка

1539

Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу першого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Аргентини та Ісландії тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

У перспективи Ісландії на чемпіонаті світу я особисто не вірю. Їхня казочка має вже нарешті закінчитись. Та й нових облич і прогресу гравців за два роки не відбулося... Аргентина натомість розглядається як один з найголовніших фаворитів чемпіонату, але сказати, що команда виглядає десь, крім нападу, потужно, я, чесно кажучи, не можу. Команді Сампаолі бракує креативної підтримки з глибини поля. Поки що виглядає так, що Аргентина буде здобувати перемоги дуже натужно. В матчі проти Ісландії я вірю в рахунок 1:0.

Матч першого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Аргентини та Ісландії відбудеться у Москві на стадіоні "Откритіє Арена" 16 червня о 16:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201816.06.18 16:00
АргентинаАргентина - Ісландія: відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - ІсландіяАргентина - Ісландія: відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Рахунок 1:0
Коефіцієнт: 6.00
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме