Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Роберто Моралеса

2312

Аргентина - Ісландія: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу першого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Аргентини та Ісландії відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Аргентина дуже цікава команда з великими проблемами - їй бракує флангів, вона змушена ставити гравців у центр і за рахунок цього реалізовувати свій потенціал. Ісландія залежить від Гільфі Сігурдссона - якщо аргентинці його накриють, то ісландців чекає дуже прямолінійна гра. Аргентині буде важко в цій грі, але я ставлю на її перемогу. Швидше за все, ми не побачимо багато голів, тож при цьому ще й "тотал менше 3.5".

Матч першого туру чемпіонату світу-2018 між національними збірними Аргентини та Ісланді відбудеться у Москві на стадіоні "Откритіє Арєна" 16 червня о 16:00 за київським часом.

Ставка матчу
ЧС-201816.06.18 16:00
АргентинаАргентина - Ісландія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - ІсландіяАргентина - Ісландія: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Аргентина переможе і тотал менше 3,5
Коефіцієнт: 1.98
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме