"Індепендьєнте" - "Депортіво Лара": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Індепендьєнте" - "Депортіво Лара": відеопрогноз Роберто Моралеса

707

"Індепендьєнте" - "Депортіво Лара": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 6-го туру Копа Лібертадорес між аргентинським "Індепендьєнте" та венесуельским "Депортіво Лара" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Повністю вірю в "Індепендьєнте". Там склад міцний, а найголовніше - це аргентинська команда, яка вміє працювати на результат. Це не Венесуела, а тим більш не "Депортіво Лара", яка іде п'ятою в чемпіонаті. "Індепендьєнте" має впевнено перемогти, тож сміливо можна ставити на їхню фору "-1", або навіть "-1.5".

Матч 6-го туру Копа Лібертадорес між аргентинським "Індепендьєнте" та венесуельским "Депортіво Лара" відбудеться у Авельянеді на стадіоні "Лібертадорес де Амеріка" 25 травня о 03:30 за київським часом.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД

#КОМАНДАІВНПМРМО
2"Індепендьенте" Авельянеда52124-4+07
3"Депортіво Лара" Кабударе52035-14-96
Ставка матчу
Копа Лібертадорес25.05.18 3:30
Індепендьєнте (Б-А)"Індепендьєнте" - "Депортіво Лара": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Депортіво Лара"Індепендьєнте" - "Депортіво Лара": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Фора Індепендьєнте (Б-А) -1.5
Коефіцієнт: 1.55
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить