Главная Ставки Ставки Париматч "Вест Бромвіч" - "Арсенал": відеопрогноз Максима Гіленка
^

"Вест Бромвіч" - "Арсенал": відеопрогноз Максима Гіленка

2124

"Вест Бромвіч" - "Арсенал": відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу 21-го туру чемпіонату Англії між "Вест Бромвічем" та "Арсеналом" тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

Починаючи с третього туру, "ВБА" не здобув жодної перемоги в АПЛ. Як на мене, в матчі з "Арсеналом" не слід очікувати переривання цієї серії - "каноніри" виглядають зараз доволі симпатично. Не стану нічого вигадувати і порекомендую ставку на перемогу "Арсенала".

Матч 21-го туру чемпіонату Англії між "Вест Бромвічем" та "Арсеналом" відбудеться у Вест Броміджі на стадіоні "Хоторнз" 31 грудня о 18:30 за київським часом.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД

#КОМАНДАІВНПМРМО
6"Арсенал" Лондон20114537-25+1237
20"Вест Бромвіч Альбіон" Вест Бромідж2029914-27-1315
Ставка матчу
Чемпіонат Англії 31.12.17 18:30
Вест Бромвіч Альбіон Вест Бромідж"Вест Бромвіч" - "Арсенал": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - Арсенал Лондон"Вест Бромвіч" - "Арсенал": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Перемога Арсенал Лондон
Коефіцієнт: 1.69

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения