"Динамо" — "Маріуполь": прогноз Ігоря Циганика
^

"Динамо" — "Маріуполь": прогноз Ігоря Циганика

1670

"Динамо" — "Маріуполь": прогноз Ігоря Циганика

Відомий український журналіст Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках вісімнадцятого туру української Прем’єр-ліги, в якому в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" зустрінуться "Динамо" та "Маріуполь".

"Центральний поєдинок туру. Найцікавіше протистояння вихідних. "Маріуполь" вилив багато бруду на "Динамо" за невиїзд до них. Це вже історія, яка залишиться на багато років. Сумніваюся, що кияни захочуть втрачати очки вдома перед своїми вболівальниками.

Переконаний, що динамівці мають усе для того, щоби спокійно виграти. До того ж маріупольці мали напружений поєдинок у Полтаві в рамках Кубку України. Це може позначитися, тому що складно проводити два виїзних матчі поспіль за такий короткий проміжок часу.

Ставлю, що "Динамо" заб’є 2 або 3 м’ячі, не пропустить і, ясна річ, переможе. Будуть "Маріуполь" "заряджати" зацікавлені треті сторони чи ні, це не сильно допоможе", - сказав Циганик "РБ".

Ставка матчу
Премєр-ліга03.12.17 19:30
Динамо Київ"Динамо" — "Маріуполь": прогноз Ігоря Циганика - изображение 1 - Маріуполь"Динамо" — "Маріуполь": прогноз Ігоря Циганика - изображение 2
Ставка: Ставка: "Динамо" виграє та не пропустить
Коефіцієнт: 1.76

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 25 $

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме