"Ланус" - "Сан-Лоренсо": відеопрогноз Роберто Моралеса

"Ланус" - "Сан-Лоренсо": відеопрогноз Роберто Моралеса

579

"Ланус" - "Сан-Лоренсо": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу-відповіді чвертьфіналу Копа Лібертадорес між "Ланусом" та "Сан-Лоренсо" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

У першому поєдинку "Сан-Лоренсо" виграв 2:0 і він, без сумніву, фаворит. Ця команда й пройде далі, звісно, але ставити на це дуже легко. Команда не забиває багато, але свій гол знаходить майже в кожному матчі. Тож в цьому поєдинку, на виїзді, "Сан-Лоренсо" заб'є. Цілком вірогідно, що і "Ланус" це зможе зробити, тож ставимо на "Обидві заб'ють", попри те, що аргентинці результативністю не славляться.

Матч-відповідь чвертьфіналу Копа Лібертадорес між "Ланусом" та "Сан-Лоренсо" відбудеться у Ланусі на стадіоні "Сьюдад де Ланус" 22 вересня о 03:45 за київським часом.

Ставка матчу
Копа Лібертадорес 22.09.17 3:45
Ланус"Ланус" - "Сан-Лоренсо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Сан-Лоренсо"Ланус" - "Сан-Лоренсо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють
Коефіцієнт: 2.02
Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров