"Марітіму" - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса

"Марітіму" - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса

1725

"Марітіму" - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу раунду плей-офф Ліги Європи між "Марітіму" (Фуншал) та київським "Динамо" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Є скептики стосовно спроможності київського клубу зіграти якісно, такі, що говорять про силу португальців... Важко сказати, наскільки сильний "Марітіму". Сподіваюсь, втім, що в нас будуть голи - може, навіть достатньо швидкі голи. Хоча результативність матчу залежить від обставин, які не буду передбачати. Моя ставка - "Обидві заб'ють". Також вважаю, що висока вірогідність пенальті.

Перший матч раунду плей-офф Ліги Європи між "Марітіму" (Фуншал) та київським "Динамо" відбудеться у Фуншалі на стадіоні "Баррейрос" 17 серпня о 22:30 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга Європи 17.08.17 22:30
Марітіму"Марітіму" - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Динамо Київ"Марітіму" - "Динамо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 2.20
Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров