"Олександрія" – "Шахтар": прогноз Максима Калиниченка
^

"Олександрія" – "Шахтар": прогноз Максима Калиниченка

1767

"Олександрія" – "Шахтар": прогноз Максима Калиниченка

Колишній півзахисник "Дніпра" і збірної України Максим Калиниченко підготував прогноз на матч "Олександрія" – "Шахтар" у рамках 5-го туру Прем’єр-ліги України.

"Олександрія" зараз зосереджена на тому, щоби вдало виступити в Лізі Європи, а "Шахтар" на тому, щоби не оступатися в необов’язкових матчах.

Не кращим чином відчувають себе підопічні Шарана в чемпіонаті. Знову ж таки повторюся, що зараз головне для команди – вдалий виступ у кваліфікації й потрапляння до основної сітки Ліги Європи. Тим більше такий шанс у них є.

"Шахтар" є "Шахтар". У будь-якому випадку буде грати на перемогу. Я дуже мало бачу конкурентів на сьогоднішній день для донецької команди. Але всяке може бути.

З огляду на підготовку "Олександрії" до Ліги Європи і досить потужний "Шахтар, є сенс взяти перемогу "Гірників" із форою (-1.5). Гадаю, така ставка повинна зіграти", - приводить слова Калиниченка РБ.

Ставка матчу
Прем'єр-ліга 12.08.17 19:30
Олександрія"Олександрія" – "Шахтар": прогноз Максима Калиниченка - изображение 1 - Шахтар Донецьк"Олександрія" – "Шахтар": прогноз Максима Калиниченка - изображение 2
Фора Шахтар Донецьк -1.5
Коефіцієнт: 1.82
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме