"Верес" – "Зоря": прогноз Максима Калиниченка
^

"Верес" – "Зоря": прогноз Максима Калиниченка

1780

"Верес" – "Зоря": прогноз Максима Калиниченка

Колишній півзахисник "Дніпра" і збірної України Максим Калиниченко підготував прогноз на матч "Верес" – "Зоря" у рамках 5-го туру Прем’єр-ліги України.

"Почну із "Зорі". "Зоря" дуже невдало розпочала цей чемпіонат. Багато перетурбацій серед футболістів і тренер виступив із досить різкою заявою після останньої поразки від "Олімпіка". Але начебто залишається на своєму посту. Є кредит довіри, проте немає якоїсь поставленої гри, все-таки ця міграція футболістів дає про себе знати. "Зоря" вже не та, що була в минулому і позаминулому сезонах. Дуже важка Ліга Європи чекає на неї.

"Верес", навпаки, минулу гру виграв. До цього не міг забити протягом трьох матчів, а в останньому забив тричі, тому в досить гарному настрої зустріне вдома "Зорю.

Але знову ж таки, те, що були серйозні розмови всередині "Зорі", гадаю, має все-таки допомогти команді зібратися. При всіх плюсах "Вереса", "Зоря" цікавіша за складом і вже повинна починати вилазити з тієї ями, в яку сама залізла. Мій прогноз – чиста перемога "Зорі", - приводить слова Калиниченка РБ.

Ставка матчу
Прем'єр-ліга 12.08.17 17:00
Верес"Верес" – "Зоря": прогноз Максима Калиниченка - изображение 1 - Зоря Луганськ"Верес" – "Зоря": прогноз Максима Калиниченка - изображение 2
Перемога Зоря Луганськ
Коефіцієнт: 2.00
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме