"Астра" - "Олександрія": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Астра" - "Олександрія": відеопрогноз Роберто Моралеса

2068

"Астра" - "Олександрія": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу третього раунду Ліги Європи між "Астрою" (Джурджу) та "Олександрією" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Олександрія" вже не дебютант єврокубків, але "Астра" все одно фаворит. Ставлю на перемогу румунського клубу, тим більше в нього є Ле Таллєк. Він, звісно, вже не той, що був раніше, інколи навіть не потрапляє до складу, але все одно склад у "Астри" набагато досвідченіший. "Олександрія" може лише не дати особливо розгулятися супернику і тоді у нас витанцювується також ставка на "тотал менше".

Перший матч третього раунду Ліги Європи між "Астрою" (Джурджу) та "Олександрією" відбудеться у Джурджу на стадіоні "Марін Анастасовічі" 27 липня, о 20:30 за київським часом.

Ставка матчу
Лига Європи 27.07.17 20:30
Астра Джурджу"Астра" - "Олександрія": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Олександрія"Астра" - "Олександрія": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога - Астра Джурджу
Коефіцієнт: 2.35
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме