"Динамо" - "Янг Бойз": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Динамо" - "Янг Бойз": відеопрогноз Роберто Моралеса

2585

"Динамо" - "Янг Бойз": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу третього раунду Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та бернським "Янг Бойз" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Вірю, що абсолютним фаворитом в цьому першому поєдинку є "Динамо", але ставити на нього економічно не вигідно - тим більше, що вірогідність сенсації від швейцарців залишається. Є в них кому забивати... Спрогнозую, що в матчі буде жорстка боротьба, вважаю, що можна взяти "Янг Бойз" з форою "1.5". В цьому поєдинку ми побачимо голи - тож чому б не поставити на гол Мбокані, який хоче себе показати і знаходиться в гарній формі?

Перший матч третього раунду Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та бернським "Янг Бойз" відбудеться у Києві на стадіоні "Олімпійський" 26 липня, о 19:30 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів 26.07.17 19:30
Динамо Київ"Динамо" - "Янг Бойз": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Янг Бойз Берн"Динамо" - "Янг Бойз": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Янг Бойз" з форою +1.5
Коефіцієнт: 1.55
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме