"Наполі" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Наполі" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса

2945

Автор
Автор:

Напередодні матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка Італії між неаполітанським "Наполі" та туринським "Ювентусом" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Це фактично повторення того матчу, що відбувся в чемпіонаті Італії минулої суботи. Тоді я прогнозував, що "Наполі" виграє, але він не виграв. Господарі мали шанс, хоча матч в цілому видався доволі кволим. "Юве" не показав своєї гри, а ось стосовно Неаполя більш-менш все збіглося. Цього разу я знову-таки, незважаючи ні на що, скажу, що "Наполі" виграє - а ось далі не пройде. Нагадаю, що в першому матчі з дуже скандальним суддівством "Юве" переміг і здобув хороший гандикап - 3:1 - який і дозволить йому зіграти у фіналі..

Матч між неаполітанським "Наполі" та туринським "Ювентусом" відбудеться у Неаполі на стадіоні «Сан Паоло» 5 квітня, о 21:45 за київським часом.

Ставка матчу
Кубок Італії 05.04.17 21:45
Наполі Неаполь"Наполі" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Ювентус Турин"Наполі" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога - Наполі Неаполь
Коефіцієнт: 2.48
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме