Главная Ставки Ставки Париматч "Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка
^

"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка

1581

"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка

Відомий журналіст і коментатор телеканалу «2+2» Дмитро Поворознюк поділився з Footboom своїм прогнозом щодо поєдинку 17-го туру Ліги Парі-Матч «Олімпік» - «Карпати».

«Олімпік», мабуть, найбільша сенсація на даний момент. Команда йде на четвертому місці в турнірній таблиці. Особисто для мене «Волинь» і «Олімпік» - дві команди які мали найслабкіший склад перед стартом чемпіонату. Цей сезон показав, що Роман Санжар має досить цікаві ідеї, вміє тримати команду у тонусі. Не будемо забувати, що у «Олімпіка» одна з найнижчих зарплат у чемпіонаті. В донецький клуб приходить багато вільних агентів, які підписують недовготривалі контракти, щоб в подальшому перейти в більш сильну команду. Але Санжар зумів з цих футболістів зробити сильний колектив. Дуже підсилили склад «олімпійців» Богданов і особливо Гринь, який дав команді швидкість. Вдалося знайти Роману Санжару ще декілька швидких футболістів, які уміють вриватися у вільні зони, та в потрібний момент обіграти суперника. До того ж у «Олімпіка» досить хороша внутрішня конкуренція. Команда кусає всіх. Для мене цей коллектив має малюнок гри і хороший збалансований склад. Футболісти прогресують по сезону. Якщо взяти середину поля, де футболісти були маловідомі, то навіть там вони рідко кому програють єдиноборства. «Олімпік» - найбільш приємна несподіванка. Команда перестала програвати з великим рахунком, грати незрозумілі матчі. Все це говорить про те, що щось змінилося в середині і хочеться вірити, що команда не посиплеться далі.

Що стосується «Карпат», то я прихильник Олега Дулуба, хоч раніше ніколи з ним не спілкувався. За два місяці роботи білоруського спеціаліста видно, що львів’яни прогресують. Впадають в око цікаві ідеї, пошуки тактичної схеми гри. Наприклад, «зелено-білі» грали проти «Зорі» і «Шахтаря» в три центральні захисники. У «гірників» «леви» могли відібрати очки, у «Зорі» ледь не виграли. У команді є хороші досвідчені футболісти: Ксьонз, Худобяк, Бланко-Лещук. Поряд з ними знаходяться молоді виконавці які тільки починають свій шлях у великому футболі. Ось цей баланс у Дулуба поки що виходить знаходити. «Карпати» грають у хороший, досить інтенсивний футбол. Команда може проводити як позиційну атаку так і швидкісну. «Леви» почали грати швидше, та скоріше доставляти м’яч до чужих воріт. Видно, що у команди змінюється характер і футболісти вірять у цього тренера. Дулуб це не той наставник, який прийшов, дав якийсь імпульс команді на пару матчів і все. Перш за все Дулуб - це думаючий тренер, який мені дуже імпонує. Зрозуміло, що «Карпати» в цьому сезоні за єврокубки вже не борються, цей сезон повинен стати для них перехідним. Можливо в наступному сезоні команда зможе вистрелити, при умові, якщо все буде стабільно.

Думаю, що в цьому матчі буде багато порушень, можливо, жовтих карток. Навряд чи буде забито багато м’ячів. Скоріш за все тотал менше 2,5.

Ставка матча
Лига Пари-Матч04.12.16 14:00
Олимпик"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка - изображение 1 - Карпаты Львов"Олімпік" - "Карпати": прогноз Дмитра Поворознюка - изображение 2
Тотал Меньше 2.5
Коэффициент: 1.78

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 50 $

Оцените
Поделитесь
Перейти ко всем статьям

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме