Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка
^

Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка

1638
Греція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка

У протистоянні Греції та Боснії і Герцеговини вкрай складно виділити фаворита. Греки розташовуються вище у турнірній таблиці, але вони ще не зустрічалися з Бельгією. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко намагається розібратися на що можна поставити у цій грі.

Перш за все Греція та Боснія і Герцеговина це основні претенденти на другу сходинку групи Н. Звісно, Бельгія тут фаворит, а Естонія, Кіпр і Гібралтар навряд чи зможуть претендувати за високі місця. Відтак протистояння греків і боснійців є ключовим. Загалом команди зіграли між собою 7 матчів: чотири виграли греки, двічі була нічия і лише одна перемога збірної Боснії і Герцеговини. Цікаво, що у трьох останніх офіційних іграх боснійці не поступалися грекам.

Греція під керівництвом німця Мікаеля Скіббе вже не програє всім підряд, як це було минулого відбіркового циклу. Наразі греки взяли 9 очок з 9 можливих і з позитивом підходять до дуелі з прямим конкурентом. З основних гравців бракує лише Маноласа з «Роми», але це може певним чином зіграти за одну зі ставок, а саме – «обидві заб’ють». Для Греції обов’язковим завданням є забити конкуренту у домашньому матчі, особливо після безгольової домашньої поразки від Білорусі у товариській грі. Загалом господарів може влаштувати навіть нічия, але сподіватися на такий результат надто небезпечно навіть попри візуальну рівність шансів у команд – не дарма ж коефіцієнти букмекерів на П1 нічию та П2 майже рівні!

А у Боснії і Герцеговини є Джеко. Едін у феноменальній формі у Серії А, саме він своїми голами забезпечив перемогу над Кіпром. Боснійці зазвичай потужно грають вдома, але й на виїзді вмінь Джеко, Ібішевича, П’янича та компанії має вистачити аби відзначитися бодай раз. Оборона у греків (та ще й без Маноласа) небезгрішна, а такій потужній атакувальній збірній, як Боснія і Герцеговина, просто негоже другий матч поспіль не забивати. Хоча загалом охарактеризую шанси обох команд як рівні та додатково запропоную ставку на нічию.

Ставка: Обидві заб'ють

коеф. 1.91 (Парі-Матч)

Ставка матча
Отбор к ЧМ-2018. Европа 13.11.16 21:45
ГрецияГреція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка - изображение 1 - Босния и ГерцеговинаГреція – Боснія і Герцеговина: прогноз Вадима Скічка - изображение 2
Обе забьют - Да
Коэффициент: 1.91
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме