"Бенфіка" – "Динамо": прогноз Вадима Скічка
^

"Бенфіка" – "Динамо": прогноз Вадима Скічка

1705
"Бенфіка" – "Динамо": прогноз Вадима Скічка

Якщо «Динамо» програє у Лісабоні, а у грі «Бешикташ» – «Наполі» не буде нічиєї, то український клуб втратить шанси на продовження боротьби у Лізі чемпіонів. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко все ще вірить у команду Сергія Реброва.

Кияни прилетіли у Португалію без Ярмоленка, Сілви, Гармаша, Федорчука та Гладкого. На перший погляд втрати шалені. Однак у Бенфіки теж є кадрові негаразди – Жонас, Жардел і Рафа Сілва точно не зіграють проти «Динамо». Для Реброва та компанії матч у Лісабоні може стати останньою перевіркою на міцність – нині в чемпіонів України у цьому турнірі три гри без перемог і примарні перспективи. Але усе це може змінитися із позитивним результатом у Португалії. Навіть не сумніваюся, що гості налаштовуються на справжній бій, позаяк у іншому випадку усі їхні слова після поразки від «Бенфіки» у Києві виявляться лише відмовками, а про продовження боротьби у єврокубках навесні можна буде і не мріяти.

«Бенфіка» чудово йде у чемпіонаті Португалії, штампує перемоги одна за одною, але за грою у Києві проти «Динамо» можна сказати, що цей колектив не є чимось неймовірним, недосяжним чи космічним. Вони теж помиляються, вони теж втрачають позиції та не перекривають зони. Якщо швидкі гравці «Динамо» на кшталт Циганкова чи Гонсалеса зможуть скористатися помилками суперника – кияни точно зможуть зачепитися за очки. Майже без надії, але сподіваюся на «Динамо» та пропоную ставку на їхню користь.

Ставка: Перемога «Динамо» Київ з форою +1 коеф. 1.80 (Парі-Матч)

Ставка матча
Лига чемпионов 01.11.16 21:45
Бенфика Лиссабон"Бенфіка" – "Динамо": прогноз Вадима Скічка - изображение 1 - Динамо Киев"Бенфіка" – "Динамо": прогноз Вадима Скічка - изображение 2
Перемога «Динамо» Київ з форою +1
Коэффициент: 1.80
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме