Главная Ставки Ставки Париматч "Зоря" – "Чорноморець": прогноз Олександра Золотогорського
^

"Зоря" – "Чорноморець": прогноз Олександра Золотогорського

1205
"Зоря" – "Чорноморець": прогноз Олександра Золотогорського

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» вважає, що “Зоря” має брати свої очки і більше не має помилятися в матчах проти команд, нижчих за класом. А «Чорноморцю» буде важко забити.

«Зоря» експериментувала в матчі із «Зіркою». Тепер навряд чи Петряк зіграє в центрі нападу – скоріше побачимо Квасова, або Безбородька. Кадрова проблема є, але Юрій Вернидуб – такий тренер, що обов’язково знайде вихід із ситуації.

Тим паче, у суперника проблем куди більше. «Чорноморець» поки не дуже вражає – правда й календар у них важкенький. Не очікую від них особливої результативності. Голи даються одеситам дуже важко. А у ворота «Зорі» – ще важче.

Читайте также: "Заря" - "Черноморец". Анонс и прогноз матча

Взагалі луганці достатньо якісно діють в обороні. Гол з пенальті від «Зірки» – скоріше результат нещасного випадку. Ткачук і сам не міг пояснити, чому він так високо підняв руку.

Тож, давайте спробуємо зіграти «суху» перемогу «Зорі». Принаймні, коефіцієнт, який нам пропонують, цілком ігровий. 2.15 на Parimatch.

Ординар:

«Зоря» – «Чорноморець»

Ставка: «Зоря» переможе і не пропустить

Kоефіцієнт: 2,15

Регистрация с бонусом 50 $

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме