Главная Ставки Ставки Париматч "Динамо" – "Дніпро": прогноз Олександра Золотогорського
^

"Динамо" – "Дніпро": прогноз Олександра Золотогорського

1298
"Динамо" – "Дніпро": прогноз Олександра Золотогорського

Олександр Золотогорський, постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ»буде коментувати один із центральних матчів 3 туру Чемпіонату України «Динамо» – «Дніпро» разом з Олегом Венглінським. Наш експерт вважає, що не варто в цій грі шукати повну домінацію фаворита: буде боротьба і «Дніпро» намагатиметься зіграти дисципліновано в обороні.

Безумовно «Динамо» має перевагу в цьому матчі. Але, як на мене, вона не така велика, як у котируваннях, що нам пропонують букмекери. У «Дніпра» достатньо досвідчений захист, вони можуть швидко бігти в контратаку. З «Карпатами» у киян не все складалося гладко, а з дніпрянами, напевно, буде ще складніше.

Читайте также: "Динамо" - "Днепр". Анонс и прогноз матча

Не думаю, що слід очікувати гольової феєрії. Гра може розкритися. Але, вважаю, що коефіцієнти на тотали дещо завищені. І на таких цифрах можна грати. Можливо, перший там взагалі буде, як розвідка. Навряд чи кияни з перших хвилин намагатимуться притиснути суперника до їхніх воріт.

Отже, логічно було б зіграти на тотал менше 3 голів. Багато варіантів повернення, а якщо повториться сценарій гри «Динамо» з «Карпати» – виграємо. Коефіцієнт дуже високий – 2.2 на «Парі-Матч».

Ординар:

«Динамо» – «Дніпро»

Ставка: Тотал менше 3

Kоефіцієнт: 2,20

Регистрация с бонусом 50 $

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
29 марта