"Чорноморець" – "Шахтар": прогноз Вадима Скічка
^

"Чорноморець" – "Шахтар": прогноз Вадима Скічка

1302
"Чорноморець" – "Шахтар": прогноз Вадима Скічка

Весняна нічия з «Чорноморцем» фактично означала поразку «Шахтаря» у боротьбі за чемпіонство з «Динамо». Минуло лише три місяці, «Гірники» знову гратимуть на березі Чорного моря, а журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко відзначає атаку донецької команди.

Пригадую, я давав прогноз «обидві заб’ють» на попередню зустріч «Чорноморця» та «Шахтаря». Зараз цей варіант теж має право на існування, але я цього разу піду іншим шляхом.

«Шахтар» у матчах із «Зіркою» та «Янг Бойз» був просто нестримним у атаці. Донецька команда звично багато створює та забиває. Тайсон на позиції форварда – однозначний плюс Фонсеці. Вражає також і форма Бернарда. У «Гірників» у атаці є швидкість, індивідуальна майстерність та тактична вишколеність. Хіба потрібно щось ще? «Зірці» та «Янг Бойз» донеччани забивали в обох таймах.

Читайте также: Тайсон не сыграет с "Черноморцем"

«Чорноморець» у міжсезоння підсилив оборону, підписавши Люльку. Мартиненко, Азацький та Хочолава грали разом минулого сезону, тому мають бути зіграні. Проте атака одеситів є більш різноманітною та майстерною, порівняно із обороню. Команда Бабича відмінно тікає у контратаки але разом з тим дарує простір супернику. Для бразильців з «Шахтаря» – це ідеальні умови. Не ризикну прогнозувати голи обох команд, а зосереджуся на спроможності «Гірників» забивати незалежно від хвилини гри.

Ординар:

«Чорноморець» - «Шахтар»

Ставка: «Шахтар» заб'є в обох таймах

Kоефіцієнт «Парі-Матч»: 1,80

Регистрация с бонусом 50 $

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме