"Шахтар" - "Динамо": прогноз Олександра Золотогорського
^

"Шахтар" - "Динамо": прогноз Олександра Золотогорського

1031
"Шахтар" - "Динамо": прогноз Олександра Золотогорського

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ», коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський у своєму прогнозі на «українське класичне» зауважив одну важливу деталь. Не максимальна мотивація обох команд накладає на гру великий відбиток.

Цікава ситуація – «українське класико» не надто потрібне обом командам. «Динамо» – вже чемпіон. І після великих святкувань налаштуватись на жорстку боротьбу у принциповій дуелі – не так просто. Напевно ж, у кістку ніхто йти не буде, коли немає турнірної мотивації – здоров’я дорожче. А «Шахтар» і хотів би довести, що на цей момент принаймні в особистих зустрічах сильніший… Але ж на носі матч-відповідь у Севільї і якась ротація складу в такій ситуації необхідна.

І кому ж віддати перевагу? Я не знаю. Не бачу якоїсь критичної переваги киян, щоби виграти на виїзді. Не впевнений, що за такого складного графіку донеччани зможуть перемогти. А чому б не ризикнути і не припустити, що у матчі рівних команд точитиметься рівна гра і закінчиться все нічиєю? Якщо щось грати у цьому матчі, то намагатися впіймати великий коефіцієнт. А на нічию дають аж 3.6 на Parimatch.

Тип ставки: ординар

«Шахтар» – «Динамо»

Ставка: Нічия

Коефіцієнт: 3,60

Регистрация с бонусом 50 $

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме