Комерційний директор "Парі-Матч": "85% ігор в Україні відбуваються в онлайні"
^

Комерційний директор "Парі-Матч": "85% ігор в Україні відбуваються в онлайні"

915

Комерційний директор "Парі-Матч": "85% ігор в Україні відбуваються в онлайні"

У Києві на міжнародній гральній конференції Game On, яка відбулася минулого тижня, з доповіддю виступив представник генерального спонсора заходу, комерційний директор «Парі-Матч» Лаша Гогіберідзе. Він говорив на тему соціальної відповідальності букмекерського бізнесу, українського ринку ставок на спорт, готовності своєї компанії до легалізації гемблінгу.

Виступаючий розповів про стан справ у букмекерській конторі «Парі-Матч». За його словами, букмекер має 56 тисяч активних клієнтів у Білорусі, Молдові, Росії, Грузії та Казахстані. Загальне число постійних клієнтів компанії сягає півмільйона, а штат налічує тисячу двісті співробітників.

Далі у своєму виступі Гогіберідзе охарактеризував нинішній стан українського ринку ставок на спорт: «85% ігор в Україні відбуваються в онлайні, решта – в офлайні. У букмекерстві налічується близько 1,5 тис. нелегальних ППС. Більшість ставок проходить через інтернет-сайти іноземних операторів. І гроші українських гравців йдуть в офшори. Можна нарахувати близько 15 таких онлайн-операторів. Це Bet365, William Hill, bwin, Betcity, Fonbet та інші. Внаслідок чого країна втрачає величезні кошти».

Лаша Гогіберідзе підкреслив, що «Парі-Матч» готова вести соціально-відповідальний бізнес: фінансово підтримувати спорт та інші соціальні сфери за наявності державного регулювання. «Наша компанія завжди підтримує і розвиває спорт у всіх країнах, де представлена», – сказав Гогіберідзе.

Комерційний директор компанії «Парі-Матч» заявив, що держава, при створенні легального поля для букмекерської діяльності, може отримувати мільйонні відрахування до держбюджету. Легалізація букмекерського бізнесу буде сприяти і розвитку галузі IT-технологій, упевнений він. Зараз більшість українських «айтішників» працює з великими іноземними компаніями, а букмекери в Україні могли б створити робочі місця з гідними умовами праці для таких фахівців. Крім того, букмекерство вплине на розвиток спортивної культури в Україні.

Щодо шляхів легалізації гральної індустрії, представник «Парі-Матч» запропонував розмежувати гральні сфери і створити окреме законодавство і податкове регулювання для букмекерської галузі. На думку Гогіберідзе, необхідна фіксована ставка податку на букмекерський прибуток – для обліку різниці між зібраними ставками і здійсненими виплатами. «Ми пропонуємо внести до законодавчої бази обов’язкове ліцензування, заборону на роботу всіх неліцензованих онлайн-операторів, продумати податкову модель на основі фіксованої ставки податку на букмекерську діяльність, а також взяти за приклад оподаткування в європейських країнах», – заявив Лаша Гогіберідзе.

Вже під час проведення круглого столу, коли Лашу Гогіберідзе попросили прокоментувати просування України в питанні повернення грального бізнесу в законне русло, він сказав наступне: «Поки складно сказати, що відбувається. Інтересів багато, але урядом країни проявляється мінімум активності. У країні не вистачає політичної волі».

Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме