The Sunday Times: директор Betfair - "Бізнес-персона 2015-го року"

The Sunday Times: директор Betfair - "Бізнес-персона 2015-го року"

284
The Sunday Times: директор Betfair - "Бізнес-персона 2015-го року"

Популярна британська газета The Sunday Times назвала генерального директора біржі ставок Betfair Бреона Коркорана «Бізнес-персоною 2015-го року». Коркоран за останні декілька років вивів компанію в лідери європейського букмекерського ринку, і зараз активно працює над фінальними штрихами історичної операції по злиттю з Paddy Power, повідомляє SBC News.

Спеціальну нагороду Бреон Коркоран отримав завдяки перетворенням, які менеджер провів у компанії з моменту свого призначення на пост в 2012-му році. Ще за рік до його приходу до управлінського штурвала біржа перебувала в певній фінансовій кризі, пов’язаній з падінням вартості акцій Betfair. У виданні особливо наголошують на особистому внеску Коркорана в операцію по об’єднанню з Paddy Power, яка приведе до появи нового гіганта грального онлайн-бізнесу загальною вартістю близько $1,5 млрд.

Бреон, у свою чергу, зазначив, що його завжди цікавив потенціал беттинга в інтернеті. Для того, щоб досягти успіху на букмекерському ринку, на його думку, досить зрозуміти і прорахувати те, що збираєшся робити.

Нагадаємо, що після вдалого завершення операції з Paddy Power і сам Коркоран заробить мільйони.


теги: Букмекеры
Оцените
Поделитесь
Источник:

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров