"Динамо" - "Наполі": прогноз Костянтина Андріюка
^

"Динамо" - "Наполі": прогноз Костянтина Андріюка

1315

"Динамо" - "Наполі": прогноз Костянтина Андріюка

Відомий футбольний журналіст Костянтин Андріюк поділився з Footboom своїм прогнозом на матч 1-го туру Ліги чемпіонів "Динамо" - "Наполі".

"Проаналізувавши один із компонентів статистики, після українського мегадербі - "Шахтар" - "Динамо" у мене склалося враження, що "Динамо" аж надто обсипали компліментами. У "Шахтаря" було 8 загострюючих передач від гравців середньої лінії, у "Динамо" - нуль. НУЛЬ, друзі. За матч з "Наполі" стає якось лячно. Звісно, буде зовсім інша мотивація, рідний стадіон, але і суперник інший. Так, "Наполі" вже без Ігуаїна, але з новачком Міліком і зважайте на їхню мотивацію. Саме на цьому стадіоні півтора роки тому їх вибив "Дніпро" з 1/2 Ліги Європи, таке не має швидко забуватися. А от відсутність в "Динамо" Даніло Сілви може позначитися. Словом, не вірю я у силу мотиваційного фанатизму, а вірю я у реалії життя. А вони сьогодні за Наполі. 1:2, саме таким буде сьогодні табло НСК Олімпійський, згідно моїх передчуттів".

Нагадаємо, що поєдинок «Динамо» - «Наполі» відбудеться сьогодні, 13 вересня о 21:45 на НСК «Олімпійський». Зустріч обслуговуватиме шотландська бригада арбітрів на чолі з Вільямом Коллумом.

Прогноз: перемога "Наполі" - 2.47, перемога "Наполі" з рахунком 2:1 - 9.6

Ставка матча
Лига чемпионов 13.09.16 21:45
Динамо Киев"Динамо" - "Наполі": прогноз Костянтина Андріюка - изображение 1 - Наполи Неаполь"Динамо" - "Наполі": прогноз Костянтина Андріюка - изображение 2
1:2
Коэффициент: 9.7
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме