"Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка
^

"Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка

1021
"Дніпро" – "Сталь": прогноз Вадима Скічка

«Сталь» – дуже зручний суперник для «Дніпра». Минулого сезону у чотирьох іграх «Дніпра» та «Сталі» «Дніпряни» здобули чотири перемоги – 6:0, 2:0, 3:0, 4:1. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко очікує продовження вдалої серії «Дніпра».

По-перше, хочу перепросити за минулий прогноз на матч «Дніпра». Я не міг уявити, що «Волинь» буде настільки «мертва», а «Дніпро» навпаки продемонструє свої найкращі якості. Варто відзначити команду Михайленка, який зміг знайти необхідний баланс між вчорашніми дублерами та аксакалами українського футболу на кшталт Кравченка чи Політила.

«Сталь» у першому турі просто розчарувала. У команді лишилися досвідчені футболісти: Паньків, Іщенко, Кравченко, Каленчук, Васін, але легкість з якою «Карпати» їх перемогли просто вразила. Відверто провалив свій дебютний матч за «Сталь» Пашаєв. Із мобільними флангами «Дніпра» команді ван дер Мера буде так само сутужно, як і проти «Карпат». Щодо атаки – за увесь матч проти львів’ян кам’янці не спромоглися бодай на один удар в площину воріт…

Тим часом «Дніпру» заплатили борг за 7 місяців, а Баланюк та компанія схоже серйозно націлилися на найвищі місця. Якщо команда Михайленка гратиме у тому ж стилі що й проти «Волині», то можна буде констатувати, що розгром лучан не був випадковістю чи наслідком слабкості суперника, а лише досягненням оновленого «Дніпра».

Ставка: перемога «Дніпра» з форою -1,5

Коефіцієнт: 2.45

Регистрация

Оцените
Поделитесь
gorilla
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме