"Чорноморець" – "Дніпро": прогноз Вадима Скічка
^

"Чорноморець" – "Дніпро": прогноз Вадима Скічка

4964

"Чорноморець" – "Дніпро": прогноз Вадима Скічка

Поїздка до Одеси є вкрай відповідальною для «Дніпра». У трьох попередніх сезонах дніпряни завжди здобували очки на стадіоні «Чорноморець». Цього разу це має трапитись теж, вважає журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко.

Напевно, «Чорноморець» спробує розвинути свій успіх у чемпіонаті – 5 матчів без поразок і пропущених м’ячів. Вражає, однак усі серії мають властивість закінчуватися. Я вірю, що ідилію «Чорноморця» закінчить саме «Дніпро».

По-перше, команда Дмитра Михайленка програла два останні поєдинки, отже присутня спортивна злість і бажання виправити ситуацію. Нехай суперники «Дніпра», «Олімпік» і «Зірка», не показали видатного футболу, однак обіграли «Синьо-біло-блакитних». Одесити теж прихильники прагматичного футболу та взагалі любителі рахунків на кшталт 0:0 чи 1:0. Має же «Дніпро» зробити висновки з попередніх ігор і бодай раз забити супернику?

По-друге, одесити надто довго були пестунчиками долі – «Олександрія» їм не забила, «Зірка» не реалізувала пенальті, «Волинь» пропустила у доданий час… Подібні збіги не можуть тривати надто довго. До того ж команда Бабича на тижні грала у Кубку України. Не основою, але кілька футболістів, що можуть підсилити гру в УПЛ були: Шериф, Андрієвський, Куценко, Кабаєв. А Коркішко дискваліфікований на матч із «Дніпром». Вважаю, що «Дніпро» здобуде очки у Одесі, проте зробити це гостям буде нелегко.

Ставка: «Дніпро» не програє і тотал менше 2,5 голів

Ставка матча
Лига Пари-Матч 25.09.16 19:30
Черноморец Одесса"Чорноморець" – "Дніпро": прогноз Вадима Скічка - изображение 1 - Днепр Днепропетровск"Чорноморець" – "Дніпро": прогноз Вадима Скічка - изображение 2
Победа Днепр Днепропетровск или Ничья
Коэффициент: 1.25
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме