"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити
^

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити

1355
"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити

Здавалося б, увесь червень доведеться спокійно спостерігати за баталіями на Євро-2016. Однак, коли український футбол вийшов з відпустки, то робота знайшла мене сама. А прибігла вона з Харкова, де товариську зустріч проводили колективи Першої та Другої ліг України – «Геліос» та відроджений запорізький «Металург». «Рейтинг Букмекерів» пояснює, чому цей матч привернув нашу увагу, а тому – зацікавить і вас.

У день матчу, тобто вчора, лише кілька букмекерів давали можливість поставити своїм клієнтам на зустріч двох представників трясовини вітчизняного футболу. Початковий коефіцієнт 1.8 приблизно між 11:00 та 12:00 почав падати. Варто чесно сказати, що впав він несуттєво – в межах -0.2 пунктів. І суттєвих рухів надалі не відбувалось. Але через деякий час усі букмекери зняли цей матч з лінії.

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити - изображение 1

Необхідно зазначити одразу, що цей матч був третім для запоріжців за останні три дні. «У гонитві за ігровою практикою», як про це сказано у офіційному пабліку «Металургу» у соцмережі «В Контакте», у суботу мінімально програв у Краматорську «Авангарду» – 0:1, а у неділю запорізький колектив без шансів поступився напіврозібраному складу «Дніпра» з рахунком 8:1. Тобто за півтижня команда проробила шлях «Запоріжжя – Краматорськ – Дніпро – Харків», при цьому граючи у типових складних літніх погодних умовах.

Отже, наявний перший компонент улюблених нами аномалій – низький статус матчу. Незважаючи на це, інтерес до поєдинку був неабиякий. Суттєва сума на ринок цього матчу на біржі ставок Betfair була проставлена протягом першої частини першого тайму, до голу господарів на 24-й хвилині.

Опісля, незважаючи на товариський статус зустрічі, де команди можуть дещо ледачо відпрацьовувати у обороні та втратити мінімальну перевагу, гравці не менш наполегливо ставили на перемогу харків’ян. До перших хвилин другого тайму на перемогу «Геліоса» гравці біржі поставили понад 68 тисяч доларів!

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити - изображение 2

Окрім цього, не дивлячись на наявність забитого м’яча, беттори не соромились ставити на логічно підвищений коефіцієнт «тотал менше 2.5 голів», тобто на «низ» у зустрічі.

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити - изображение 3

Хід подій у другому таймі був доволі розміряним – «Геліос» утримував свою перевагу, «Металург» час від часу намагався загострювати ситуацію біля воріт суперника через стандарти (судячи з онлайну на сайті біржі). Впродовж другого тайму на перемогу господарів було проставлено близько 8 тисяч доларів. На 86-й хвилині «Металург» «привіз» другий м’яч у свої ворота, заробивши для харків’ян пенальті, який було реалізовано.

Після цього котирування на «низ» у поєдинку підросло до 1.3, і це надало привід гравцям скористатися нагодою і поставити на те, що у матчі більше голів не буде, у що вони вірили по ходу усього матчу. Близько 11 тисяч за 4 хвилини внесено на «тотал менше 2.5», з яких близько 6 тисяч були поставлені на коефіцієнти 1.32 та 1.31. Ну а про те, що ще занесли коштів на перемогу «Геліосу», – годі й говорити.

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити - изображение 4

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Геліоса» з рахунком 2:0. Перемога плюс не дуже щедрий на голи матч. Те, чого і очікували гравці, які поставили на успіх харків’ян понад 93 тисячі доларів. Цього обігу у 90 тисяч американської валюти досягли юнацькі колективи «Сталі» та «Металісту».

"Геліос" - "Металург" Запоріжжя: коли спаринг – це шанс заробити - изображение 5

Проте брати на олівець когось на увесь сезон не варто. Річ у тому, що, на відміну від зустрічей Першої ліги, на матчі Другої ліги не надає у лінію чи режим «лайв» жоден з букмекерів. Навіть біржа Betfair лише зрідка відкриває ринки на матчі цього турніру. Тому «Металург» у букмекерів ми зможемо бачити лише під час товариських зустрічей або у розіграші Кубку України.

Нагадаємо, запорізький «Металург» було відроджено у дещо іншій юридичній формі власності, аніж дитя Богуслаєвих, навесні цього року. Минулого тижня засновник клубу Андрій Богатченко закликав уболівальників відчайдушно відвідувати домашні матчі команди, бо інакше незабаром будуть великі фінансові проблеми для відродженого з попелу «Металургу».

Але, побачивши усе те, що відображено на скріншотах, напрошується питання – What are you living for?

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме