Match odds 667885
FootBoom ⚽ Ставки Бонусы и акции Місія: виграти 21 тачку у Favbet
^

Місія: виграти 21 тачку у Favbet

1736
Місія: виграти 21 тачку у Favbet

Усі чоловіки — діти. Змінюються лише іграшки. Саме тому Favbet розігрує 21 автівку для дорослих хлопчиків. А щоб розіграш був захопливим — робить це у стилі відомої гри.

Всі люди схильні піддаватися ностальгічним почуттям. На них і вирішили зіграти автори кампанії. Щоб кожен чоловік згадав початок нульових, ночі, проведені перед монітором комп’ютера, чіти й круту музику й атмосферу свободи. Ставка від 100 гривень і ти все це пригадаєш у погоні за тачкою.

Обличчями кампанії стали Артем Мілевський та Віктор Вацко, які органічно вжилися в ролі героїв гри та стали провідниками історії на шляху до тачки.

Перший етап акції вже розпочався. В ньому розігруються 7 машин марок Jaguar XE, Ford EcoSport та цінні призи. Деякі з них відсилають прямо до тематики кампанії: вертоліт на радіоуправлінні, політ на вертольоті в Києві, годинники, Sony Playstation 5 та багато інших.

Крім призів кожен учасник зможе забути про лютневі морози, сірі будні, рутину та відчути дух Маямі з його сонячним настроєм та постійним святом.

Погнали!

Регистрация с бонусом

Читайте нас в мессенджерах

теги: Favbet
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 0
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения