"Барселона" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса

"Барселона" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса

1668

"Барселона" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу за Суперкубок Іспанії між "Барселоною" та мадридським "Реалом" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Глобально в сезоні я ставлю на "Реал", причому готовий навіть поставити на те, що команда ще раз візьме Лігу чемпіонів. У "Барселони" набагато більше проблем, але в конкретному поєдинку на "Камп Ноу" я ставлю на перемогу каталонців. "Реал" один свій Суперкубок - європейський - вже взяв, може взяти і загальнонаціональний, але в себе вдома переможе "Барселона". З інших розрахунків, вважаю, цілком прийнятно взяти "тотал більше" по кутовим.

Перший матч за Суперкубок Іспанії між "Барселоною" та мадридським "Реалом" відбудеться у Барселоні на стадіоні "Камп Ноу" 13 серпня о 23:00 за київським часом.

Ставка матчу
Суперкубок Іспанії 13.08.17 23:00
Барселона"Барселона" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Реал Мадрид"Барселона" - "Реал": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога - Барселона
Коефіцієнт: 2.03
Оцените
Поделитесь
Прогнозы

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров