"Динамо" – "Янг Бойз": прогноз Ігоря Циганика
^

"Динамо" – "Янг Бойз": прогноз Ігоря Циганика

2131
"Динамо" – "Янг Бойз": прогноз Ігоря Циганика
Фото - FootBoom.com

Ведучий програми "ПРОФУТБОЛ" на каналі "2+2", відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт "Рейтингу Букмекерів" Ігор Циганик зробив прогноз на матч у рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, в якому в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" зустрінуться "Динамо" та "Янг Бойз". Експерт вважає, що українці переможуть, забивши в кожному з таймів.

- Хочу сказати, що попереду складна гра. На тижні "Янг Бойз" переміг "Базель", а "Динамо" – "Шахтар". Суперникам буде дуже непросто. Українці мають перевагу в тому, що перша зустріч удома. Швейцарців чекає переліт, адаптація, звикання до поля. Це все позначиться. Хоча в обох команд досвідчені колективи.

Зараз у "Динамо" практично немає молодих, а досвідчені гравці знають ціну таким поєдинками. Вони націлено підходитимуть до цього матчу. Думаю, що кияни у середу матимуть перевагу. Маю дві ставки: "Динамо" заб’є в обох таймах" і "Перемога "Динамо".

Припускаю, що "Янг Бойз" може знайти свій шанс у контратаці та забити. Проте не хочу ризикувати. Вважаю, що вони приїдуть у Київ за сприятливим рахунком перед матчем-відповіддю. Думаю, що "Динамо" повинно реалізувати свою перевагу вдома.

Ставка матча
Лига чемпионов26.07.17 19:30
Динамо Киев"Динамо" – "Янг Бойз": прогноз Ігоря Циганика - изображение 1 - Янг Бойз Берн"Динамо" – "Янг Бойз": прогноз Ігоря Циганика - изображение 2
Победа - Динамо Киев
Коэффициент: 1.56
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме