"Годой Крус" - "Греміо": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Годой Крус" - "Греміо": відеопрогноз Роберто Моралеса

1520

"Годой Крус" - "Греміо": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу 1/8 фіналу Копа Лібертадорес між аргентинським "Годой Крус" та бразильским "Греміо" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Греміо", якщо б грав у одному турнірі, був би претендентом на чемпіонство в Бразилії, на перемогу в Копа до Бразіл, і, звичайно ж, в Лібертадорес. Але доводиться розриватись на три турніри... В цьому матчі, який відбудеться в Аргентині, я ставлю на те, що "Греміо" може виграти. Хоча можлива і нічия, тому ставлю на гостей з форою "0". Справа в тім, що "Годой Крус" - це перш за все голи від непоганих нападників, а у "Греміо" немає такої залежності від лідерів атаки, напад більш мобільний і команда достатньо обережна. Вона вміє досягати результату. Попри те, що обидва суперники можуть зіграти прагматично, я вважаю, що в поєдинку будуть забиті голи з обох сторін.

Перший матч 1/8 фіналу Копа Лібертадорес між аргентинським "Годой Крус" та бразильским "Греміо" відбудеться у Мендосі на стадіоні "Мальвінас Архентінас" 5 липня, о 01:15 за київським часом.

Ставка матчу
Копа Лібертадорес 05.07.17 01:15
Годой Крус"Годой Крус" - "Греміо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Греміо"Годой Крус" - "Греміо": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Греміо" з форою 0
Коефіцієнт: 1.90
Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме