Главная Ставки Новости 1xBet Експрес на 20-й тур Ліги Парі-Матч
^

Експрес на 20-й тур Ліги Парі-Матч

804
Експрес на 20-й тур Ліги Парі-Матч

Прогнозист «Рейтингу букмекерів» Анатолій Волков пропонує експрес-ставку на 20 тур вітчизняного чемпіонату.

За підсумками виступів «Сталі» в другій частині сезону, можна зробити висновок, що команда все ще залишається загадкою. Її істинні можливості невідомі, тому що наразі колективу ван дер Меєра не властива стабільність. «Сталь» поки може пишатися хіба тим, що кожного матчу створює кілька моментів з розряду голевих. Утім, виконання в завершальній фазі гри – слабка сторона команди. А сам тренер навіть сказав якось, що в нього просто немає нападників для вістря. В той же час, останні два поєдинки у виконанні «Ворскли» автоматично роблять фаворитом протистояння саме команду Сачка. З «Металістом» команда розібралася без проблем. У Києві в матчі проти «Шахтаря» «зелено-білі» мали теж прекрасний вигляд. Тому щонайменше в одному з таймів господарі мають перемогти. Якщо не буде форс-мажорів – переможе «Ворскла» і в матчі загалом.

Хтозна, як зіграють «Карпати» цього разу. Ігровий почерк команди видозмінюється від туру до туру (то ставка робиться на довгі передачі, то на вихід з оборони через короткі передачі), втім є одна спільна риса у всіх цих стильових змін: у «Карпат» навесні виходить все жахливо погано. І наразі навіть складно уявити, що може протиставити «Зорі» напіврозібраний колектив Беззуб’яка. Однак у своєму прогнозі раджу зосередитися саме на другому таймі в контексті перемоги господарів. По-перше, всі свої п’ять голів у другій частині сезону команда Юрія Вернидуба забила саме в другому таймі. По-друге, всі свої пропущені м’ячі в другій частині сезону «Карпати» пропустили саме в другому таймі. Так львів’яни програвали командам з першої четвірки: «Динамо» та «Дніпру». В першому таймі «леви» навесні ще не пропускали.

Щодо «Динамо», то наразі всі прогнози щодо матчів киян навесні в чемпіонаті справджуються: команда Реброва перемагає, встановлюючи потрібний тотал голів у матчі. При цьому, рекомендація завжди одна – столичні перемагають з невеликим рахунком, забиваючи не більше двох м’ячів. Втім, цього разу двох м’ячів якраз і вистачить для того, щоб ставка зіграла. Кияни мають перемогти з загальним тоталом голів у матчі більше 1,5. Тобто, 2:0 чи 2:1 нас влаштують.

У Луцьку зустрінуться команди, які люблять атакувати і погано обороняються. Тому пропоную поставити на те, що голів у цьому матчі буде достатньо. Середня результативність матчів за участі «Волині» в 2016-му – рівно 2 м’ячі, «Чорноморця» – більше двох.

«Ворскла» - «Сталь»
Ставка: Перемога господарів хоча би в одному з таймів (БК 1xbet дає коефіцієнт: 1,25)

«Зоря» - «Карпати»
Ставка: «Зоря», 2 тайм (БК 1xbet дає коефіцієнт: 1,75)

«Олександрія» - «Динамо» Київ
Ставка: «Динамо» Київ >1,5 (БК 1xbet дає коефіцієнт: 1,40)

«Волинь» - «Чорноморець»
Ставка: Тотал більше, 1,5 (БК 1xbet дає коефіцієнт: 1,40)

Підсумковий коефіцієнт: 4,24

теги: Ставки
Оцените
Поделитесь
Источник: bookmaker-ratings.com.ua

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
29 марта