ТМ Parimatch стал титульным партнером "Десны"
^

ТМ Parimatch стал титульным партнером "Десны"

1269

ТМ Parimatch стал титульным партнером "Десны"
Фото - Instagram "Десны"

"Десна" и ТМ Parimatch стали партнерами. Как сообщается на официальной странице черниговского клуба в Instagram, компания будет титульным спонсором деснянцев. Соглашение предусматривает нанесение логотипа букмекерской конторы на игровые футболки "Десны", брендирование официального сайта и социальных сетей.

TM Parimatch – титульний партнер ФК "Десна" TM Parimatch підсилює підтримку українського футболу. Бренд став титульним партнером одного з лідерів Української Прем’єр-Ліги – ФК "Десна". "Десна" стала вже п’ятим футбольним клубом в партнерському пулі Parimatch. Угода між клубами почало діяти п’ятого листопада і передбачає розміщення логотипу торгової марки на лицьовій стороні футболки, а також брендинг офіційного сайту і соціальних мереж. Parimatch і "Десна" планують проведення BTL-акцій, здатних збільшити відвідуваність чернігівського клубу, а також різних соціальних заходів. Нагадаємо, що сьогодні "Десна" впевнено займає третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ, яка дає право виступати в наступному сезоні в Лізі Європи. Відставання від другого місця становить всього один заліковий пункт. http://desna.football/tm-parimatch-titulnyj-partner-fk-desna/

Публикация от DesnaFC official (@desnafc)

Напомним, что в 14-м туре Favbet Лиги, который состоится 9 ноября, "Десна" встретится с "Днепром-1", начало встречи – в 14.00.

Читайте также: "Десна" в Туреччині: матчі з "Антальяспором" та "Аланьяспором"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме