FootBoom ⚽ Беттинг "Паріматч" став генеральним спонсором ФК "Металіст 1925"
^

"Паріматч" став генеральним спонсором ФК "Металіст 1925"

4069

"Паріматч" став генеральним спонсором ФК "Металіст 1925"

Компанія "Паріматч" стала генеральним спонсором ФК "Металіст 1925". Як відзначає офіційний сайт клубу, це перша угода, підписана компанією с представником ПФЛ.

"Паріматч" - меценат спорту №1 в Україні. Компанія готова підтримувати яскравих і цікавих лідерів у всіх видах спорту. Партнерством з "Металістом 1925" компанія дає сигнал усім представникам українського футболу: якщо клуби готові переходити на новий рівень, "Паріматч" підтримає їх на цьому шляху!

"Харківський клуб по інфраструктурі та роботі з уболівальниками перевершує багато клубів УПЛ. Також "Металіст 1925" - представник міста-мільйонника, одного з найбільших в Україні. Історично харків'яни дуже люблять свій клуб і чекають повернення великих матчів за участю народної команди. Компанія "Паріматч", зі свого боку, розвиваючи футбол в Харкові, зробить максимум, щоб наблизити цей момент", - прокоментував партнерство Вадим Місюра, представник бренду компанії "Паріматч".

"Ми розглядаємо партнерство з "Паріматч", як визнання здобутків нашого клубу", - зазначив Володимир Лінке, Генеральний директор "Металіста 1925". - Нами була проведена велика робота з моменту заснування клубу і ми, дійсно, заряджені перемагати! З такими партнерами це робити значно легше. Контракт підписаний днями і вже з 31-го серпня можна буде побачити логотип "Паріматч" на нашій формі, на стадіоні під час матчів та ТВ-трансляціях".

Читайте также: Parimatch и "Шахтер": европейская практика жеребьевки ЛЧ в центре Украины

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения