FootBoom ⚽ Беттинг На міжнародну компанію FavBet здійснено інформаційну атаку
^

На міжнародну компанію FavBet здійснено інформаційну атаку

3041
На міжнародну компанію FavBet здійснено інформаційну атаку

22 січня в українських ЗМІ з’явилася інформація про обшуки силовими структурами в офісах компанії FavBet, а також у співробітників вдома. Дана інформація не відповідає дійсності, FavBet працює в штатному режимі, виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами. На співробітників також не чиниться жодного тиску.

В результаті внутрішнього розслідування, стало відомо, що дана інформаційна атака стала наслідком активної публічної позиції FavBet відносно легалізації грального бізнесу в Україні. Джерелом дискредитації репутації FavBet стали російські компанії, яких не влаштовують норми прийнятого в першому читанні законопроекту "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" №2285д. А саме в частині заборони діяльності на гральному ринку України компаній, кінцевими бенефіціарами яких є юридичні або фізичні особи російського походження.

Компанія звертається до ЗМІ з проханням не поширювати інформацію, яка не відповідає дійсності.

Регистрация в Фавбет

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Прес-реліз компанії FavBet
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения