Андрій Нестеров: "Колектив об’єднався, без поділу на місцевих та легіонерів"


1567 19.04 2018   17:40

У минулому турі в матчі "Карпат" проти "Сталі" в стартовому складі львів’ян вийшла пара центральних захисників Федецький-Нестеров. Ту гру, нагадаємо, "Карпати" виграли з рахунком 1:0. В чому секрет трьох поспіль перемог "левів" і як команда збирається діяти в матчах, що залишилися, захисник Андрій Нестеров розповів офіційному сайту львівського клубу.

-"Карпати" перемогли у трьох матчах поспіль. Це при тому, що за весь чемпіонат до цього моменту мали в своєму активі лише три виграші. В чому секрет квітневого успіху?

– Нема секретів. Просто всі хлопці викладаються на тренуваннях на сто відсотків. Свою роботу переносимо на офіційні матчі. Колектив об’єднався, незважаючи на різні аспекти, без поділу на місцевих і легіонерів.

– Старшими за тебе в "Карпатах" є лише три футболісти: Федецький, Голодюк і Ербес. Молодь звертається за порадою?

– Принаймні, я завжди готовий до діалогу і допомоги. Карпатівська молодь здібна. Якщо треба, то завжди підкажу і допоможу.

– За підсумками матчу проти "Сталі" ти отримав хорошу пресу.

– Мабуть, не тільки я, але й уся команда. Ми агресивно почали поєдинок, могли забивати вже на стартових хвилинах. У першому таймі "Карпати" повністю заволоділи ініціативою. Після голу Карраскаля могли відзначатися ще раз, знімати остаточно всі запитання щодо переможця і уникати нервової кінцівки. Відзначу також той момент, що ми дисципліновано зіграли в обороні. Але розслаблятися ще рано, потрібно боротися до самого кінця.

– На трибунах "Оболонь-Арени" було багато фанатів "Карпат". Не виникало відчуття, що граєте вдома?

– Так, справді. Якщо чесно, то зловив себе на думці, що це, ніби домашня гра. Дуже дякую фанатам за підтримку!

– У попередньому матчі з "Олімпіком" ти не грав, а "зелено-білі" зазнали болючої домашньої поразки з рахунком 0:3. Недільна гра буде з підтекстом реваншу?

– Не бачу змісту розглядати її в такому контексті. Ми налаштовуємося, як на звичайну гру чемпіонату. Просто хочемо перемогти і не враховуємо інші фактори. З "Олімпіком" буде важко, але ми докладемо максимум зусиль.

Читайте также: Денис Мірошниченко: "Наше взаєморозуміння тільки покращуватиметься"

Оцените
Перейти ко всем новостям