X

Мобильная версия

Офіційно: Сергій Атласюк переходить в тренерський штаб "Агробізнесу"


1099 21.11 2018   19:30

Восени 2017 року Сергій Атласюк отримав важку травму і відновився лише весною наступного року. Протягом 2018 року він брав участь у контрольних поєдинках та спарингах. Також гравець потрапляв у заявку на офіційні матчі, однак на поле так і не вийшов. Після того, як "Агробізнес" покинув старший тренер Ігор Шишкін, став допомагати тренерському штабу в тренувальному процесі та підготовці команди до матчів.

Відтепер Сергій Атласюк зосередиться на тренерській роботі і допомагатиме головному тренеру ФК "Агробізнес" Андрію Донцю. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

В Агробізнес "Сергій Атласюк" перейшов влітку 2016-го з ФК "Тернопіль". Потужно дебютував за свою нову команду 2 липня 2016, вже на 6-й хвилині відкривши рахунок у півфінальному матчі чемпіонату України серед аматорів з ОДЕКом з Оржіва (2:0).

Згодом у цьому ж матчі зробив гольову передачу. А через шість днів отримав перший трофей у новому клубі - срібний кубок аматорських чемпіонів. Він також був віце-капітаном і нерідко виводив свою команду на поле з капітанською пов'язкою.

Загалом на різних рівнях за "Агробізнес" Сергій Атласюк зіграв 48 офіційних матчів і забив 6 м'ячів.

Всього у дорослому футболі Сергій Атласюк зіграв 193 матчі (142 - ПФЛ, 51 - аматори) та забив 27 голів (22 - ПФЛ, 5 - аматори).

Читайте также: Офіційно: шість гравців залишили "Агробізнес"
Оцените
Перейти ко всем новостям